Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Search box
da: Søgefelt

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod
