Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Search box
de: Suchfeld

en: Left sidebar
de: Linke Seitenleiste

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile
