Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search box
el: Πλαίσιο αναζήτησης

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο
