Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search box
eo: Serĉkampo

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio
