Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Search box
es: Bloque de búsqueda

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Footer
es: Pie de página

en: Top content
es: Contenido superior
