Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Search box
et: Otsinguväli

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus
