Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Search box
eu: Bilaketa kutxa

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina
