Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Search box
fa: جعبه جستجو

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی
