Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search box
fi: Hakukenttä

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste
