Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Search box
fr: Champ de recherche

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Top content
fr: Contenu - Haut

en: Top menu
fr: Menu du haut
