Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Search box
gl: Caixa de busca

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina
