Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה
