Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Search box
hi: खोज डब्बा

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख
