Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search box
hr: Okvir za pretraživanje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje
