Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Top content
hu: Tartalom teteje
