Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search box
is: Leitarkassi

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur
