Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search box
it: Finestrella di ricerca

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina
