Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search box
ja: 検索ボックス

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター
