Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Search box
kk: Іздеу өрісі

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
