Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search box
km: ប្រអប់​ស្វែងរក

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា
