Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search box
ku: سنووقی گەڕان

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
