Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė
