Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene
