Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Search box
mn: Хайлтын талбар

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
