Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Top content
nl: Inhoud bovenkant

en: Top menu
nl: Menu (boven)
