Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Sports zone
pl: Strefa sportu

en: Top menu
pl: Górne menu
