Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search box
pt: Caixa de busca

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Footer
pt: Rodapé
