Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Search box
ro: Câmp de căutare

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol
