Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Search box
ru: Строка поиска

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал
