Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search box
sq: Kutia e kërkimit

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe
