Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search box
sv: Sökruta

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot
