Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Search box
ta: தேடுதல் பெட்டி

en: Left sidebar
ta: இடது பக்கபகுதி

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி
