Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi
