Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул
