Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search box
vi: Hộp tìm kiếm

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân
