Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Left sidebar
ar: القائمة اليسرى

en: Right sidebar
ar: القائمة اليمنى

en: Footer
ar: التذييل
