Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Search box
be: Радок пошуку

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул
