Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Search box
id: Kotak pencarian

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki
