Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search box
oc: Camp de recèrca

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina
