Sports Zone (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Search box
sk: Vyhľadávací box

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta
