Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Results
ast: Resultaos

en: Track
ast: Rastrexar
