Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Album
bg: Албум

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Results
bg: Резултати

en: Track
bg: История
