Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Album
ca: Àlbum

en: Artist
ca: Artista

en: Plain text
ca: Text pla

en: Countries
ca: Països

en: Query
ca: Consulta

en: Results
ca: Resultats

en: Track
ca: Seguiment

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat

en: Albums
ca: Àlbums
