Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Artist
cs: Umělec

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Countries
cs: Země

en: Query
cs: Dotaz

en: Results
cs: Výsledky

en: Track
cs: Sledovat

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Albums
cs: Alba
