Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Track
fil: Subaybayan
