Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Artist
gu: કલાકાર

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Results
gu: પરિણામો
