Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Artist
hr: Izvođač

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Results
hr: Rezultati

en: Track
hr: Prati
