Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Track
kk: трек
