Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن
