Spotify (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Countries
lt: Šalys

en: Query
lt: Užklausa

en: Results
lt: Rezultatai

en: Track
lt: Sekti

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis
